Ogłoszenia: Druga Niedziela po Bożym Narodzeniu - 03.01.2021. Niedziela, 3 stycznia 2021

 

1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca stycznia. O godzinie 16.00, Koronką do Bożego Miłosierdzia rozpocznie się adoracja Jezusa Eucharystycznego i trwać będzie do godziny 18.00.

2. W środę, 6 stycznia obchodzić będziemy najstarsze święto okresu Bożego Narodzenia - uroczystość Objawienia Pańskiego, popularnie nazywane świętem Trzech Króli. Po każdej mszy świętej będzie poświęcenie kredy, kadzidła, i złota także, jeśli ktoś posiada. Msze święte odprawiane będą według porządku niedzielnego. Ofiary z tacy przeznaczone będą na Krajowy Fundusz Misyjny przygotowujący przyszłych misjonarzy.

3. W uroczystość Objawienia Pańskiego w porze popołudniowej, młodzież z naszej parafii zaprasza na świąteczne kolędowanie. W tym roku kolędowanie zostało nagrane i będzie je można obejrzeć na naszej stronie internetowej dnia 6 stycznia od godziny 16.30. Serdecznie zachęcamy do obejrzenia.

Czytanie na dziś Poznaj, do czego powołuje Cię Bóg

Poniedziałek II Tygodnia Wielkiego Postu (Dn 9, 4b-10) O Panie, Boże mój, wielki i straszliwy, który dochowujesz wiernie przymierza tym, co Ciebie kochają i przestrzegają Twoich przykazań. Zgrzeszyliśmy, zbłądziliśmy, popełniliśmy nieprawość i zbuntowaliśmy się, odstąpiliśmy od Twoich przykazań. Nie byliśmy posłuszni Twoim sługom, prorokom, którzy przemawiali w [...]

Czytaj dalej