Ogłoszenia: XXXI Niedziela Zwykła - 31.10.2021. Niedziela, 31 października 2021

 

1. Jutro Uroczystość Wszystkich Świętych. Uczcimy tych, którzy przeszli przez życie i osiągnęli już chwałę nieba. W tych dniach odwiedzamy groby naszych bliskich, ale pamiętamy także o naszych bohaterach, nauczycielach, kapłanach, żołnierzach. U nas w kościele msze święte według porządku niedzielnego, ale bez mszy świętej o godz. 19.30. Do 8 listopada można uzyskać odpust zupełny i ofiarować za zmarłych.

2. We wtorek Dzień Zaduszny - wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych. Kościół modli się za zmarłych i zachęca nas wszystkich do wytrwałej modlitwy za tych, którzy od nas odeszli. W naszym kościele różaniec wypominkowy za polecanych zmarłych odmawiany będzie codziennie, przez cały listopad, o godz. 17.15. Msze święte w Dzień zaduszny będą o godz. 7.00, 9.00 i 18.00. Po wieczornej mszy będzie żałobna procesja z modlitwami za zmarłych z naszych rodzin.

3. W tym tygodniu wypadają miesięczne dni eucharystyczne:

- pierwszy czwartek -  modlitwy o powołania do służby Bożej. Po mszy świętej wieczornej  spotkanie Wieczernika,

- pierwszy piątek - spowiedź od godz. 16.00. O godz. 17.00 msza święta dla dzieci. Po mszy dla dzieci różaniec żałobny i o godz. 18.00 msza święta wynagradzająca NSJ. Po mszy świętej spotkanie Akcji Katolickiej na modlitwę brewiarzową, a także spotkanie miesięczne Rycerzy Kolumba. Zapraszamy wszystkich członków Rycerzy Kolumba, a także chętnych panów, którzy mogą się jeszcze zapisać. To bardzo dobra i potrzebna wspólnota katolicka,

- pierwsza sobota - adoracja zakończona będzie Apelem papieskim o godz. 19.30. 

4. Trwają intensywne prace przy malowaniu obrazu Pochód Świętych. Za bezimienną ofiarę, która wpłynęła na ten cel w tym tygodniu składam serdeczne Bóg zapłać.

 

 

Czytanie na dziś Poznaj, do czego powołuje Cię Bóg

Czytaj dalej