Ogłoszenia: XXXIII Niedziela Zwykła - 15.11.2020. Niedziela, 15 listopada 2020

 

1. W tym roku, opłatki bożonarodzeniowe nie będą roznoszone do domów naszych Parafian ze względu na epidemię. Od dziś można będzie je nabywać w sali Fatimskiej (w niedzielę otwarta jest po każdej mszy św., a w dni powszednie po wieczornych mszach św.), w kancelarii parafialnej każdego dnia, a także w zakrystii. Ewentualne ofiary składane podczas nabycia opłatka przeznaczone są na ogrzewanie naszego kościoła.

2. Kontynuujemy codzienne odmawianie przed Najświętszym Sakramentem, Koronki do Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00 w intencji oddalenia epidemii ze świata, intencji chorych i pokój w naszej Ojczyźnie. Zachęcamy do włączenia się do modlitwy również w naszych w domach.

3. W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Jest to patronalne święto wielu wspólnot duszpasterskich.

4. Kontener na makulaturę zabrany będzie z parkingu kościelnego we wtorek.

5. Taca w przyszłą niedzielę przeznaczona zostanie na budownictwo sakralne w diecezji lubelskiej.

Czytanie na dziś Poznaj, do czego powołuje Cię Bóg

Poniedziałek II Tygodnia Wielkiego Postu (Dn 9, 4b-10) O Panie, Boże mój, wielki i straszliwy, który dochowujesz wiernie przymierza tym, co Ciebie kochają i przestrzegają Twoich przykazań. Zgrzeszyliśmy, zbłądziliśmy, popełniliśmy nieprawość i zbuntowaliśmy się, odstąpiliśmy od Twoich przykazań. Nie byliśmy posłuszni Twoim sługom, prorokom, którzy przemawiali w [...]

Czytaj dalej